Úspěchy FIT KLUBU D+M

 

2017 - FIT KLUB D+M - SVČ Most

 

15. ročník - MISS KOLEKTIV 2017 - 11.6.2017

       

Berušky

Neposlušný andělíček

I. 5 - 7 let (do 7,5 let)        

 

Sluníčka

Army girls

II. 8 – 10 (7,6 – 10,5 let)

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

IV. 14 - 17  (13,6 – 17,5 let)

 

Rebelky.cz

Párty desetiletí

VII. 18 a více  (17, 6 a více)

 
       

Česko se hýbe - 2.6.2017 - Brno - finále ČR

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

14 – 16 let

 

       

15. ročník - Chodovské Berušky 2017 - 28.5.2017, Praha Chodov

 

Berušky

Neposlušný andělíček

4-7 let do průměru 7,5 - kom.A

 

Sluníčka

Army girls

8-10 let do průměru 10,5 - kom.A

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

11-14 let do průměru 14,5 - kom.B

 

Rebelky.cz

Párty desetiletí

věkový průměr vyšší než 25 let - kom.A

 
       
Dancemania cup Ústí nad Labem - 20.5.2017  

Berušky

Neposlušný andělíček

DĚTI 7 – 8 let

 

Sluníčka

Army girls

DĚTI 9 – 11 let

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

JUNIOŘI: 12 – 15 let

 

Rebelky.cz

Párty desetiletí

od 16 let

 
       
Kamila dance - 21. ročník - 6.5.2017 Duchcov  

Berušky

Neposlušný andělíček

MINIDĚTI do 8 let (průměr do 8,4)

 

Sluníčka

Army girls

DĚTI 9 - 11 let  (průměr do 11,4)

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

JUNIOŘI 12 - 15 let (průměr do 15,4)

 
       

Slaný Aerobic Cup - 12. ročník - 29.4.2017 - Slaný

 

Berušky

Neposlušný andělíček, pr.7,00

2.kat.- aerobic 7-9 let (do průměru 9,5)

 

Sluníčka

Army girls, pr.9,65

3.kat. - aerobic 10-13 let (do pr. 13,5)

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team, pr.14,31

4.kat. - aerobic  14 -19 let (do pr. 19,5)

 

Rebelky.cz

Párty desetiletí, pr.43,76

5. kat.- aerobic 20-100 let (pr. nad 19,5)

 
       

Česko se hýbe - 20.4.2017 - Praha - semifinále

 

Berušky

Neposlušný andělíček

věk do 7 let/MŠ a 1. tř. ZŠ – pr.do 7,99

4. místo

Sluníčka

Army girls

8 – 10 let

7. místo

Sporťák

Yellow angels - Racing team

14 – 16 let - postup do finále

3. místo
       

Aerobic Mini teams 10. ročník - 8.4.2017 - Kralupy nad Vltavou

 

Berušky

Neposlušný andělíček

kategorie 5-7 let ( do průměru 7,44)

 

Sluníčka

Army girls

kategorie 8-10 let ( do průměru 10,44

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

kategorie 14-18 let ( do průměru 18,44

 

Rebelky.cz

Párty desetiletí

kategorie 26 a více let ( neomezeno

 
       
Jarní pohár - Děti v akci - Praha Chodov - 1.4.2017  

Berušky

Neposlušný andělíček

4 - 7 let, do věkového průměru 7,5  Z

2. místo

Sluníčka

Army girls

10 - 12 let, do věkového průměru 12,5 Z

3. místo

Sporťák

Yellow angels - Racing team

13 -14 let, do věkového průměru 14,5  P

3. místo

       
Dancemania cup Ústí nad Labem - 11.3.2017    

Berušky

Neposlušný andělíček

DĚTI 7 – 8 let

 

Sporťák

Yellow angels - Racing team

JUNIOŘI: 12 – 15 let

 

       

2016 - FIT KLUB D+M - SVČ Most

14. ročník - MISS KOLEKTIV 2016 - 12.6.2016

Berušky

Sny malé čarodějky

1.  kategorie do 7 let  (pr. 7,00)

1. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

2. kategorie 8 – 10 let (pr. 8,74)

2. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

4. kategorie 14 – 16 let (pr. 14,17)

3. místo

Rebelky.cz

Nedělej Zagorku!

7. kategorie 18 a více (pr. 43,36)

1. místo

       

Česko se hýbe - 3.6.2016 - Praha - finále ČR

Berušky

Sny malé čarodějky

1.  kategorie do 7 let  (pr. 7,00)

2. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

2. kategorie 8 – 10 let (pr. 8,74)

11. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

4. kategorie 14 – 16 let (pr. 14,17)

3. místo

       

14. ročník - Chodovské Berušky 2016 - 28.5.2016, Praha Chodov

Berušky

Sny malé čarodějky

komerce 4 - 7 let  (pr. 7,00)

4. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

komerce 8 – 10 let (pr. 8,74)

5. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

komerce 11 – 14 let (pr. 14,17)

1. místo

Rebelky.cz

Nedělej Zagorku!

 

5. místo

       

Dancemania cup Ústí nad Labem - 15.5.2016

Berušky

Sny malé čarodějky

 (pr. 7,00)

1. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

(pr. 8,74)

3. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

(pr. 14,17)

3. místo

       

Slaný Aerobic Cup - 11. ročník - 2.5.2016 - Slaný

 

Berušky

Sny malé čarodějky

kategorie 6 - 7 let (pr. 7,00)

4. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

kategorie 8 - 9 let (pr. 8,74)

6. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

kategorie 14 - 19 let (pr. 14,17)

4. místo

Rebelky.cz

Nedělej Zagorku!

kategorie 20 - 100 let (pr. 43,36)

2. místo

   

Česko se hýbe - postupové kolo do finále - 21.4.2016 - Praha Letňany 

 

Berušky

Sny malé čarodějky

1.  kategorie do 7 let  (pr. 7,00)

1. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

2. kategorie 8 – 10 let (pr. 8,74)

6. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

4. kategorie 14 – 16 let (pr. 14,17)

3. místo
       

Aerobic Mini teams 9. ročník - 16.4.2016 - Kralupy nad Vltavou

 

Berušky

Sny malé čarodějky

B týmy, kategorie 5-7 (pr. 7,00)

3. místo

Sluníčka

Jaro, léto, podzim, zima

B týmy, kategorie 8-10 (pr. 8,74)

4. místo

Sporťák

Sejdeme se na greenu

B týmy, kategorie 14-17 (pr. 14,17)

6. místo

Rebelky.cz

Nedělej Zagorku!

B týmy, kategorie 26 a více (pr.43,36)

2. místo

       

2015 - FIT KLUB D+M - SVČ Most

 

 

   

Miss kolektiv aerobik a pohyb 2015 - 13. ročník soutěže - 7.6.2015 - Most

Berušky

Na tý louce zelený

kategorie do 7 let

1. místo

Sluníčka

Čertice

kategorie 8-10 let

2. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

kategorie 11-13 let

3. místo

Rebelky.cz

Předklon, záklon, dřep a klik

kategorie nad 18 let

2. místo

       

Česko se hýbe - finále ČR - 5.6.2015 - Most

Berušky

Na tý louce zelený

kategorie do 7 let

4. místo

Sluníčka

Čertice

kategorie 8-10 let

11. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

kategorie 11-13 let

5. místo

       

13. ročník - Chodovské Berušky 2015 - 30.5.2015 - Praha Chodov

Berušky

Na tý louce zelený

komerce A 4-7 let b) od 6,7-7,5

2. místo

Sluníčka

Čertice

komerce A 8-10 let b) od pr. 9,1

6. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

komerce B 11-14 let a) do pr. 11,8

4. místo

Rebelky.cz

Předklon, záklon, dřep a klik

týmy aerobik nad 25 let

3. místo

       

Aerobic Cup Krupka - 23.5.2015

Berušky

Na tý louce zelený

1. kategorie

1. místo

Sluníčka

Čertice

2. kategorie

2. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

3. kategorie

1. místo

       

Master classs Litvínov - 16.5.2015

Berušky

Natálka Holcová

 

1. místo

Sluníčka

Míša Trnková

 

2. místo

Sluníčka

Eliška Hacajová

 

4. místo

Sporťák

Míša Drážková

 

3. místo

       

Česko se hýbe - postupové kolo do finále - 7.5.2015 - Most

Berušky

Na tý louce zelený

kategorie do 7 let

1. místo

Sluníčka

Čertice

kategorie 8-10 let

2. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

kategorie 11-13 let

3. místo

 

Slaný Aerobic Cup - 10. ročník - 2.5.2015 - Slaný

Berušky

Na tý louce zelený

kategorie 4-6 let

2. místo

Sluníčka

Čertice

kategorie 10-11 let

5. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

kategorie 12-14 let

3. místo

Rebelky.cz

Předklon, záklon, dřep a klik

kategorie 20-100 let

3. místo

 

Aerobic Mini teams 8. ročník - 18.4.2015 - Kralupy nad Vltavou

Berušky

Na tý louce zelený

0. kategorie 4. místo

Sluníčka

Čertice

1. kategorie 5. místo

Sporťák

Dáš, čardáš ?

2. kategorie 4. místo

Rebelky.cz

Předklon, záklon, dřep a klik

4. kategorie 2. místo
       

2014 - FIT KLUB D+M ve spolupráci s SVČ Most

 
MISS KOLEKTIV AEROBIK a POHYB 2014 - 8.6.2014 Most

Sluníčka

Chiperky

 

3. místo

Sporťák

Charlieho andílci

 

2. místo

Rebelky.cz

Rock Rebelek

 

1. místo

       

AEROBIK CUP KRUPKA 2014 - 7.6.2014 Krupka

Sluníčka

Chiperky

 

2. místo

Sporťák

Charlieho andílci

 

2. místo

       

Česko se hýbe 2014 - 6.6.2014 Praha - finále

Sluníčka

Chiperky

 

7. místo

Sporťák

Charlieho andílci

 

7. místo

       

Chodovské Berušky 2014 - 24.5.2014 Praha Chodov

Sluníčka

Chiperky

2B. kategorie

5. místo

Sporťák

Charlieho andílci

3B. kategorie

6. místo

Rebelky.cz

Rock Rebelek

25 a výše

2. místo

       

Slaný Aerobic Cup - 9. ročník - 3.5.2014 - Slaný

Sluníčka

Chiperky

3A. kategorie

5. místo

Sporťák

Charlieho andílci

3B. kategorie

4. místo

Rebelky.cz

Rock Rebelek

5. kategorie

3. místo

       

Aerobic Mini teams 7. ročník - 6.4.2014 - Kralupy nad Vltavou

Sporťák

Charlieho andílci

2. kat. komerce 

4. místo

 

 

 

 

2013 - FIT KLUB D+M

MISS KOLEKTIV AEROBIK 2013 - 15.6.2013 Most

Sluníčka

Robinson versus Pátek

 

2. místo

Sporťák

Divoké kočky

 

2. místo

Rebelky.cz

Božská těla

 

1. místo

 

Česko se hýbe 2013 - 1.6.2013 Praha O2 aréna - finále

Sluníčka

Robinson versus Pátek

 

2. místo

Sporťák

Divoké kočky

   

Rebelky.cz

Božská těla

 

3. místo

 

Chodovské Berušky 2013 - 26.5.2013 Praha Chodov

Sluníčka

Robinson versus Pátek

Kat.komerční týmy 8-10 B  

6. místo

Sporťák

Divoké kočky

Kat.komerční týmy 11-14 B

4. místo

Rebelky.cz

Božská těla

Kat.komerční týmy nad 25 let

2. místo

 

Česko se hýbe 2013 - 25.5.2013 Praha Petřiny - všechny týmy postoupily do finále

Sluníčka

Robinson versus Pátek

 

2. místo

Sporťák

Divoké kočky

  postup

Rebelky.cz

Božská těla

  postup

 

AEROBIK CUP KRUPKA 2013 - 18.5.2013 Krupka

Sluníčka

Robinson versus Pátek

2. kategorie

 

Sporťák

Divoké kočky

3. kategorie

 

 

AEROBIK NORTH SHOW 2013 - 11.5.2013 Ústí nad Labem

Sluníčka

Robinson versus Pátek

kategorie B1

3. místo

Sporťák

Divoké kočky

kategorie C

6. místo

Rebelky.cz

Božská těla

kategorie E

2. místo

 

Aerobic Cup 2013 - 4.5.2013 - Slaný

Sluníčka

Robinson versus Pátek

II. kategorie

5. místo

Sporťák

Divoké kočky

IV. kategorie

4. místo

Rebelky.cz

Božská těla

VII. kategorie

1. místo

 

     

2012 - FIT KLUB D+M

 

Miss kolektiv aerobik 2012 - 10.6.2012 - Most

Berušky

V peřině

I. kategorie

2. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

II. kategorie

4. místo

Sporťák

Piti piti pa

III. kategorie

6. místo

Rebelky.cz

Tina v rokenrolovém kabátě

V. kategorie

1. místo

 

     

Chodovské Berušky 2012 - 26.5.2012 - Praha Chodov

Berušky

V peřině

KOMERCE 4-7 let

6. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

KOMERCE 8-10 let skupina B

3. místo

Sporťák

Piti piti pa

KOMERCE 11-14 let skup. B

6. místo

 

Aerobic Cup Krupka 2012 - 19.5.2012 - Krupka

Berušky

V peřině

1. kategorie

2. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

2. kategorie

 

Sporťák

Piti piti pa

3. kategorie

 

 

Aerobic North show Ústí nad Labem 2012 - 12.5.2012

Berušky

V peřině

kategorie A

3. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

kategorie B2

5. místo

Sporťák

Piti piti pa

kategorie C

7. místo

Rebelky.cz

Tina v rokenrolovém kabátě

kategorie E

3. místo

 

Slaný aerobic Cup 2012 - 5.5.2012 - Slaný

Berušky

V peřině

1. kategorie 4-6 let

2. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

3A . kategorie 9-10 let

6. místo

Sporťák

Piti piti pa

3C. kategorie 12-13 let

3. místo

Rebelky.cz

Tina v rokenrolovém kabátě

7. kategorie 20-100 let

1. místo

 

5. ročník Aerobic MINI TEAMS pro děti 2012 Kralupy nad Vltavou - 21.5.2012

Berušky

V peřině

C - kategorie 0B

3. místo

Sluníčka

Veselé jmeniny

C - kategorie 1B

9. místo

Sporťák

Piti piti pa

C - kategorie 2B

4. místo

Rebelky.cz

Tina v rokenrolovém kabátě

C - kategorie 4B

2. místo

 

2011 - SVČ Most

 

Miss kolektiv aerobic 2011 – 9. ročník - 22. 5. 2011 - Litvínov

Berušky

Trpaslíci jdou

kategorie 5-7 let

4. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

kategorie 8-10 let

5. -6. místo 

Sporťáček

Děti ráje

kategorie 8-10 let

2. místo

Sporťák

Šakalí léta

kategorie 14-18 let

3. místo

Rebelky.cz

Pod pokličkou

kategorie 18 let a více

1. místo

 

Chodovské Berušky – 21. 5. 2011 - Praha Jižní město

Berušky

Trpaslíci jdou

kategorie 4-7 let A

4. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

kategorie 8-10 let B

3. místo

Sporťáček

Děti ráje

kategorie 8-10 let B

7. místo

Sporťák

Šakalí léta

kategorie 11-14 let B

5. místo

 

Aerobic North Show – 15. 5. 2011 - Ústí nad Labem

Berušky

Trpaslíci jdou

komerční A

4. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

komerční 1

4. místo

Sporťáček

Děti ráje

komerční 2

5. místo

Sporťák

Šakalí léta

komerční D

3. místo

Rebelky.cz

Pod pokličkou

komerční E

1. místo

 

Aerobic CUP 2011 – 14. 5. 2011 - Krupka

Berušky

Trpaslíci jdou

školáčci

3. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

mladší

7. místo

Sporťáček

Děti ráje

mladší

4. místo

Sporťák

Šakalí léta

junioři

5. místo

 

SLANÝ AEROBIC CUP – 6. ročník – 30. 4. 2011 - Slaný 

Berušky

Trpaslíci jdou

kategorie 4-6 let

4. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

kategorie 8-9 let

4. místo

Sporťáček

Děti ráje

kategorie 10-11 let

4. místo

Sporťák

Šakalí léta

kategorie 14-19 let

4. místo

Rebelky.cz

Pod pokličkou

kategorie 20-100 let

1. místo

 

Aerobic mini teams – 26. 3. 2011 - Kralupy nad Vltavou

Berušky

Trpaslíci jdou

C - kategorie 0

6. místo

Sluníčka

Zima, zima, zima

C - kategorie 1B

5. místo

Sporťáček

Děti ráje

C - kategorie 2

9. místo

Sporťák

Šakalí léta

C - kategorie 3

4. místo

Rebelky.cz

Pod pokličkou

C - kategorie 4

2. místo

 

2010 - Dům dětí a mládeže v Mostě

 

AEROBIC MINI TEAMS - 17. 4. 2010 - Kralupy nad Vltavou

Berušky

Námořníci

kategorie 5-7 let

7. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

kategorie 11-13 let

2. místo

Sporťáček

To máme mládež

kategorie 11-13 let

9.místo

Sporťák

Hey baby

kategorie 14-17 let

5. místo

Rebelky.cz

Jupí jou 

kategorie 18 a více let

1. místo

Miss kolektiv aerobic 2010 – 8. ročník - Most

Berušky

Námořníci

kategorie 5-7 let

1. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

kategorie 8 -10 let

2. místo

Sporťáček

To máme mládež

kategorie 11-13 let

5. místo

Sporťák

Hey baby

kategorie 14-18 let

2. místo

Rebelky.cz

Jupí jou 

kategorie 20-100 let

1. místo

Aerobic CUP 2010 – Krupka

Berušky

Námořníci

 

3. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

 

4.-5. místo

Sporťáček

To máme mládež

 

4. místo

Sporťák

Hey baby

 

3. místo

Chodovské Berušky – Praha Jižní město

Berušky

Námořníci

 

3. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

 

2. místo

Sporťáček

To máme mládež

 

12. místo

Sporťák

Hey baby

 

5. místo

SLANÝ AEROBIC CUP – 5. ročník – Slaný 

Berušky

Námořníci

kategorie 4-6 let

8. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

kategorie 8 -10 let

10. místo

Sporťáček

To máme mládež

kategorie 11-13 let

10. místo

Sporťák

Hey baby

kategorie 14-17 let

7.-8. místo

Rebelky.cz

Jupí jou 

 

2. místo

Děti FITNESS – semifinále pro Čechy – Roudnice nad Labem

Berušky

Námořníci

 

5. místo

Sluníčka

Ahoj Léto, Ahoj Prázdniny 

 

8. místo

Sporťáček

To máme mládež

 

4. místo

Sporťák

Hey baby

 

7. místo

Rebelky.cz

Jupí jou 

 

3. místo

 

2009 - Dům dětí a mládeže v Mostě

 

Děti FITNESS – finále Čechy a Morava – 16. 5. 2009 - PRAHA

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 11-12 let

15. místo

Sporťák

První liga

kategorie profi nad 12 let

6. místo

 

CHODOVSKÉ BERUŠKY - 16. 5. 2009 – PRAHA

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie 4-8 let

2. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

kategorie 12-15 let

2. místo

Rebelky.cz

MAMMA MIA

kategorie nad 15 let

2. místo

 

Slaný aerobic CUP – 26. 4. 2009 - Slaný

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie 4-6 let

3. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

 

 

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 10-11 let

3. místo

Sporťák

První liga

kategorie 14 -19 let

3. místo

Rebelky.cz

MAMMA MIA

kategorie 20 a více let

2. místo

 

MISS KOLEKTIV AEROBIC 2009  - 7.ročník - 25.4. 2009 – MOST

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie 5-7 let

2. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

kategorie 11-13 let

5. místo

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 11-13 let

3. místo

Sporťák

První liga

kategorie 14-17 let

2. místo

Rebelky.cz

MAMMA MIA

kategorie 18 a více let

1. místo

 

Děti FITNESS – semifinále pro Čechy – 19.4. 2009 - Roudnice nad Labem

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 11-12 let

6. místo

Sporťák

První liga

kategorie profi nad 12 let

4. místo

 

AEROBIC CUP - 11.4. 2009 - Krupka

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie do 7 let

2. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

 

 

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

 

 

Sporťák

První liga

kategorie 14 a více let

2. místo

 

AEROBIC MINI TEAMS - 5.4. 2009 - Kralupy nad Vltavou

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie 5-7 let

4. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

kategorie 11-13 let

4. místo

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 11-13 let

12.místo

Sporťák

První liga

kategorie 14-17 let

3. místo

Rebelky.cz

MAMMA MIA

kategorie 18 a více let

2. místo

 

Aerobic SHOW „Žij pohybem“ – 4.4. 2009 - PRAHA

Berušky

Pojďte pane, budeme si hrát

kategorie 4- 7 let

2. místo

Sluníčka

HIGH SCHOOL MUSICAL

kategorie 11-14 let

7. místo

Sporťáček

Hvězdičky z Orientu

kategorie 11-14 let

6. místo

Sporťák

První liga

kategorie 15-20 let

4. místo

Rebelky.cz

MAMMA MIA

kategorie nad 21 let

4. místo

 

2008 - Dům dětí a mládeže v Mostě

 

Aerobic Nort show - 22.11.2008 - Ústí nad Labem

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie A

1. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie C

2. místo

Sporťák

American Dream

kategorie D

2. místo

 

Žij pohybem - Aerobic Show - 25.5.2008 - Praha

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie 4-7 let

2. místo

Sluníčka

Hodina duchů

kategorie 11 - 14 let

8. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie 11 - 14 let

9. místo

Sporťák

American Dream

kategorie nad 15-20 let

2. místo

Rebelky.cz

Miluji Tě

kategorie nad 21 let

2. místo

 

Chodovské Berušky - 17.5.2008 - Praha

Berušky

Nebe, peklo, ráj

I. kategorie

2-3. místo

Sluníčka

Hodina duchů

II. kategorie

 

Sporťáček

Hoštický kabaret

II. kategorie

2. místo

Sporťák

American Dream

IV. kategorie

1. místo

Rebelky.cz

Miluji Tě

 

3. místo

 

Miss Kolektiv Aerobic 2008 "O pohár senátora Mostu - 6.ročník - 11.5.2008 - Most

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie 5-7 let

2. místo

Sluníčka

Hodina duchů

kategorie 11 - 13 let

4. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie 11 - 13 let

1. místo

Sporťák

American Dream

kategorie nad 14-17 let

1. místo

Rebelky.cz

Miluji Tě

kategorie nad 18 let

1. místo

 

 Aerobic Cup - 3.5.2008 - Slaný

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie do 6 let

5. místo

Sluníčka

Hodina duchů

 

10. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie 10 - 13 let

5-6. místo

Sporťák

American Dream

kategorie nad 14 let

3. místo

Rebelky.cz

Miluji Tě

 

8. místo

 

Mini teams Kralupy - 19.4.2008 - Kralupy nad Vltavou 

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie C0 do 6 let

1. místo

Sluníčka

Hodina duchů

kategorie C2 10 - 13 let

5-6. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie C2 10 - 13 let

3. místo

Sporťák

American Dream

kategorie C3

2. místo

Rebelky.cz

Miluji Tě

kategorie C4

1. místo

 

Aerobic Cup - 5.4.2008 - Krupka 

Berušky

Nebe, peklo, ráj

kategorie do 7 let

5. místo

Sluníčka

Hodina duchů

kategorie 8 - 11 let

6. místo

Sporťáček

Hoštický kabaret

kategorie 8 - 11 let

3. místo

Sporťák

American Dream

kategorie 12 - 17 let

3. místo

 

2007 - Dům dětí a mládeže v Mostě

 

Aerobic North Show - 25.11.2007 - Ústí nad Labem 

Sporťáček

Sweet Kisses

kat. 11 - 13 let

7. místo

Sporťák

Crazy Girls

kat. od 14 let

2. místo

 

Aquila Welness 2007 - 17.11.2007 - Praha 

Sporťáček

Sweet Kisses

kat. 8 - 11 let

4. místo

Sporťák

Crazy Girls

kat. 11 - 16 let

3. místo