Soutěže a vystoupení 2020

Soutěž, vystoupení

datum konání

účast

vystoupení na večírku SVČ

sobota 07.03.2020

Sportak, Rebelky

Jarní pohár Praha Chodov - zrušeno, není kat.aerobik

sobota 28.03.2020

 

Czech dance team - semif. Ústí n/L

sobota 04.04.2020

všechny týmy děti

vystoupení na velikonočních trzích

čtvrtek 07.04.2020

všechny týmy děti

Slaný aerobic cup

sobota 25.04.2020

všechny týmy děti

Mia festival semifinále Teplice

neděle 26.04.2020

všechny týmy děti

Česko se hýbe semifinále Praha

čtvrtek 30.04.2020

všechny týmy děti

Mia festival semifinále Praha náhradní termín

sobota 09.05.2020

všechny týmy děti

Dancemania cup Ústí nad Labem

sobota 16.05.2020

všechny týmy děti

vystoupení na Akademii SVČ

místo tréninků v týdnu

všechny týmy děti

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

sobota 30.05.2020

všechny týmy děti

Mia festival finále Praha - děti

sobota 30.05.2020

všechny týmy děti

vystoupení na Den dětí SVČ

 

všechny týmy děti

Česko se hýbe finále Ostrava

03. - 04.06.2020

 

Soutěže a vystoupení 2019

Soutěž, vystoupení

  datum konání

Jarní pohár Praha Chodov -

30.03.2019

vystoupení na večírku SVČ

30.03.2019

vystoupení na velikonočních trzích

18.04.2019

Česko se hýbe semifinále Praha

25.04.2019

Slaný aerobic cup

27.04.2019

Mia festival semifinále Teplice

28.04.2019

Česko se hýbe semifinále Louny

17.05.2019

Dancemania cup Ústí nad Labem

18.05.2019

Mia festival finále Praha - Rebelky.cz

18.05.2019

FISAF nominace ATS Louny

19.05.2019

vystoupení na Akademii SVČ

23.05.2019

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

26.05.2019

Mia festival finále Praha - děti

01.06.2019

vystoupení na Den dětí SVČ

02.06.2019

Česko se hýbe finále Praha

07.06.2019

Soutěže a vystoupení 2018

Soutěž, vystoupení datum konání

Česko se hýbe - Kladno - semifinále

23.03.2018

Jarní pohár Praha Chodov -

07.04.2018

Slaný aerobic cup

28.04.2018

KAMILA DANCE Duchcov

05.05.2018

Dancemania cup Ústí nad Labem

19.05.2018

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

27.05.2018

Česko se hýbe - Praha - finále ČR

31.05.2018

Kdo si tančí nezlobí Teplice

02.06.2018

Most - Miss kolektiv aerobik a Miss kolektiv pohyb

10.06.2018

Soutěže a vystoupení 2017

- foto najdete na facebooku Střediska volného času nebo na https://fitklubdm.rajce.idnes.cz/

Soutěž, vystoupení den a datum konání
Dancemania cup Ústí nad Labem  sobota 11.03.2017

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M,

sobota 18.03.2017

Jarní pohár, Praha Chodov sobota 01.04.2017

10. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 08.04.2017

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

úterý 11.04.2017
Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále čtvrtek 20.04.2017
Běh pro kuře - vystoupení + běh pátek 21.04.2017
12. ročník Slaný aerobic cup sobota 29.04.2017
19. ročník - KAMILA DANCE Duchcov sobota 06.05.2017
Dancemania cup Ústí nad Labem
 
sobota 20.05.2017
15. ročník - Chodovské Berušky 2016, Praha Chodov neděle 28.05.2017
Den dětí SVČ Most - vystoupení pátek 02.06.2017
Česko se hýbe - BRNO - finále ČR pátek 02.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2017 15. ročník soutěže neděle 11.6.2017


Více zde: https://www.fitklubdm.cz/aerobik/souteze/

Soutěže a vystoupení 2017

- foto najdete na facebooku Střediska volného času nebo na https://fitklubdm.rajce.idnes.cz/

Soutěž, vystoupení den a datum konání
Dancemania cup Ústí nad Labem sobota 11.03.2017

vystoupení na večírku SVČ

sobota 18.03.2017

Jarní pohár Praha Chodov - sobota 01.04.2017

Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 08.04.2017

vystoupení na velikonočních trzích

úterý 11.04.2017
Česko se hýbe semifinále Praha čtvrtek 20.04.2017
Jarní běh pro kuře vystoupení pátek 21.04.2017
Slaný aerobic cup sobota 29.04.2017
KAMILA DANCE Duchcov sobota 06.05.2017
Dancemania cup Ústí nad Labem sobota 20.05.2017

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

neděle 28.05.2017
vystoupení na Den dětí SVČ pátek 02.06.2017
Česko se hýbe - BRNO - finále ČR pátek 02.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a Miss kolektiv pohyb neděle 11.6.2017
Soutěž, vystoupení den a datum konání doprava propozice, ostatní Dancemania cup Ústí nad Labem 
100,- Kč startovné/osoba + doprava 80,-/ osoba
sobota 11.03.2017

autobus

PROPOZICE
PRAVIDLA

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M,

Benedikt Most - vystoupení

sobota 18.03.2017

vlastní

děkujeme za krásná vystoupení s novými sestavami

Jarní pohár, Praha Chodov
100,- Kč startovné za osobu
sobota 01.04.2017

autobus

propozice
finální soupiska Jarní pohar 1.4.17
vysledky

10. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou 
120,- Kč startovné/osoba + doprava

sobota 08.04.2017

autobus

AMT 10 Obecne info
Souhrn_pravidel fin._AMT_10_rocnik
Harmonogram AE MINI 8.4.2017

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

16:00 - 17:00 hod.

úterý
11.04.2017

vlastní

sraz 15,45 Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále 
50,- Kč startovné/osoba + doprava
čtvrtek 20.04.2017 autobus

Pravidla-ČSH-2017
startovní listina Praha P.Mlyn 20.4
VÝSLEDKY ČSH - Praha Podvinný mlýn

Běh pro kuře - vystoupení + běh
17:00 - 18:00 hod.
pátek
21.04.2017
vlastní sraz 16,30 12. ročník Slaný aerobic cup
100,- Kč startovné/osoba + doprava sobota 29.04.2017 autobus

propozice-12.ročník Slaný
startovní listina
Časový harmonogram

19. ročník - KAMILA DANCE Duchcov
startovné 60,-Kč
sobota 06.05.2017 vlastní Propozice Kamila dance Duchcov Dancemania cup Ústí nad Labem II
100,- Kč startovné za osobu + doprava

  sobota 20.05.2017 autobus PROPOZICE-20.5.17 15. ročník - Chodovské Berušky 2016, Praha Chodov
130,- Kč startovné za osobu + doprava
neděle 28.05.2017 autobus propozice chodovske berusky Den dětí SVČ Most - vystoupení pátek
02.06.2017
vlastní   Česko se hýbe - BRNO - finále ČR
??,- Kč za osobu + doprava
pátek
02.06.2016
???   Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2017
15. ročník soutěže

startovné 100,- Kč neděle 11.6.2017
  vlastní

propozice MISS KOLEKTIV



Více zde: https://www.fitklubdm.cz/aerobik/souteze/

Soutěže a vystoupení 2016

Soutěž, vystoupení den a datum konání

vystoupení na večírku SVČ

sobota 19.03.2016

vystoupení na velikonočních trzích

pátek 25.03.2016

Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 16.04.2016

Česko se hýbe semifinále Praha čtvrtek 21.04.2016
Master classs Litvínov - soutěž jednotlivců neděle 24.04.2016
Slaný aerobic cup sobota 30.04.2016

vystoupení

sobota 30.04.2016
Jarní běh pro kuře vystoupení pátek 6.5.2016
Dancemania cup Ústí nad Labem neděle 15.05.2016

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

sobota 28.05.2016
vystoupení na Den dětí SVČ neděle 29.05.2016
Česko se hýbe - Praha - finále ČR pátek 03.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a Miss kolektiv pohyb neděle 12.06.2016

Soutěže a vystoupení 2015 

Soutěž, vystoupení den a datum konání
vystoupení na večírku SVČ

sobota 28.03.2015

vystoupení na velikonočních trzích

sobota 04.04.2015

Jarní běh pro kuře vystoupení

pátek 17.04.2015

Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 18.04.2015

vystoupení

pondělí 20.04.2015

vystoupení

neděle 26.04.2015

vystoupení

neděle 26.04.2015

vystoupení

čtvrtek 30.04.2015

Slaný aerobic cup

sobota 02.05.2015
Česko se hýbe - Most - semifinále čtvrtek 07.05.2015

Master classs Litvínov - soutěž jednotlivců

sobota 16.05.2015
Aerobic Cup Krupka -  Krupka sobota 23.05.2015

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

sobota 30.05.2015

vystoupení na Den dětí SVČ

neděle 31.05.2015

Česko se hýbe - Most - finále ČR

pátek 05.06.2015

Most - Miss kolektiv aerobik a Miss kolektiv pohyb

neděle 07.06.2015

vystoupení MgM

pondělí 15.06.2015

ukončení sezony

úterý 16.06.2015

vystoupení

pátek 19.06.2015

Soutěže 2014

Soutěž den a datum konání
Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou sobota 06.04.2014
Slaný aerobic cup sobota 03.05.2014
Ústí nad Labem - Aerobic North Show - zrušeno  

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

neděle 24.05.2014
Česko se hýbe - Chomutov - semifinále - zrušeno  
Česko se hýbe - finále Praha pátek 06.06.2014
Aerobic Cup Krupka -  Krupka sobota 07.06.2014
Most - Miss kolektiv aerobik a Miss kolektiv pohyb sobota 08.06.2014

Soutěže 2013

Soutěž den a datum konání
Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou   - zrušeno sobota 06.04.2013
Slaný aerobic cup sobota 04.05.2013
Ústí nad Labem - Aerobic North Show sobota 11.05.2013
Aerobic Cup Krupka -  Krupka sobota 18.05.2013
Česko se hýbe semifinále Praha sobota 25.05.2013

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

neděla 26.05.2013
Česko se hýbe - finále O2 aréna Praha sobota 01.06.2013
Most - Miss kolektiv aerobik 2013 a Miss kolektiv pohyb 2013 sobota 15.06.2013

Soutěže 2012

Soutěž

den a datum konání

Miss aerobik kolektiv - Most

neděla 10.06.2012

Praha Chodovské Berušky, Praha Chodov

sobota 26.05.2012

Aerobic Cup Krupka -  Krupka

sobota 19.05.2012

Ústí nad Labem - Aerobic North Show

sobota 12.05.2012

Slaný

sobota 05.05.2012

Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou                         

sobota 21.04.2012