Soutěže a vystoupení 2020

Soutěž, vystoupení

datum konání

účast

vystoupení na večírku SVČ

sobota 07.03.2020

Sportak, Rebelky

Jarní pohár, Praha Chodov

sobota 30.03.2020

všechny týmy

Czech dance team - semifinále Ústí n/L

sobota 04.04.2020

všechny týmy

vystoupení na velikonočních trzích

čtvrtek 07.04.2020

všechny týmy děti

Slaný aerobic cup

sobota 25.04.2020

všechny týmy

Mia festival semifinále Teplice

neděle 26.04.2020

všechny týmy

Česko se hýbe semifinále Praha

čtvrtek 30.04.2020

všechny týmy děti

Mia festival semifinále Praha náhradní termín

sobota 09.05.2020

všechny týmy děti

Dancemania cup Ústí nad Labem

sobota 16.05.2020

všechny týmy

Mia festival finále Praha - Rebelky.cz

sobota 16.05.2020

Rebelky

vystoupení na Akademii SVČ

místo tréninků v týdnu

všechny týmy

Chodovské Berušky, Praha Chodov

sobota 30.05.2020

všechny týmy

Mia festival finále Praha - děti

sobota 30.05.2020

všechny týmy děti

vystoupení na Den dětí SVČ

 

všechny týmy

Česko se hýbe finále Ostrava

03. - 04.06.2020

 

 

Soutěže a vystoupení 2019

Soutěž, vystoupení

  datum konání

Jarní pohár, Praha Chodov

30.03.2019

vystoupení na večírku SVČ

30.03.2019

vystoupení na velikonočních trzích

18.04.2019

Česko se hýbe semifinále Praha

25.04.2019

Slaný aerobic cup

27.04.2019

Mia festival semifinále Teplice

28.04.2019

Česko se hýbe semifinále Louny

17.05.2019

Dancemania cup Ústí nad Labem

18.05.2019

Mia festival finále Praha - Rebelky.cz

18.05.2019

FISAF nominace ATS Louny

19.05.2019

vystoupení na Akademii SVČ

23.05.2019

Chodovské Berušky, Praha Chodov

26.05.2019

Mia festival finále Praha - děti

01.06.2019

vystoupení na Den dětí SVČ

02.06.2019

Česko se hýbe finále Praha

07.06.2019

 

Soutěže a vystoupení 2018

Soutěž, vystoupení datum konání

Česko se hýbe - Kladno - semifinále

23.03.2018

Jarní pohár, Praha Chodov

07.04.2018

13. ročník Slaný aerobic cup

28.04.2018

20. ročník - KAMILA DANCE Duchcov

05.05.2018

Dancemania cup Ústí nad Labem

19.05.2018

16. ročník - Chodovské Berušky 2018, Praha Chodov

27.05.2018

Česko se hýbe - Praha - finále ČR

31.05.2018

Kdo si tančí nezlobí Teplice

02.06.2018

Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2018 16. ročník soutěže

10.06.2018

 

Soutěže a vystoupení 2017

- foto najdete na facebooku Střediska volného času nebo na https://fitklubdm.rajce.idnes.cz/

Soutěž, vystoupení den a datum konání
Dancemania cup Ústí nad Labem  sobota 11.03.2017

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M,

sobota 18.03.2017

Jarní pohár, Praha Chodov sobota 01.04.2017

10. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 08.04.2017

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

úterý 11.04.2017
Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále čtvrtek 20.04.2017
Běh pro kuře - vystoupení + běh pátek 21.04.2017
12. ročník Slaný aerobic cup sobota 29.04.2017
19. ročník - KAMILA DANCE Duchcov sobota 06.05.2017
Dancemania cup Ústí nad Labem
 
sobota 20.05.2017
15. ročník - Chodovské Berušky 2016, Praha Chodov neděle 28.05.2017
Den dětí SVČ Most - vystoupení pátek 02.06.2017
Česko se hýbe - BRNO - finále ČR pátek 02.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2017 15. ročník soutěže neděle 11.6.2017


Více zde: https://www.fitklubdm.cz/aerobik/souteze/

Soutěže a vystoupení 2017

- foto najdete na facebooku Střediska volného času nebo na https://fitklubdm.rajce.idnes.cz/

Soutěž, vystoupení den a datum konání
Dancemania cup Ústí nad Labem  sobota 11.03.2017

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M,

sobota 18.03.2017

Jarní pohár, Praha Chodov sobota 01.04.2017

10. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 08.04.2017

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

úterý 11.04.2017
Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále čtvrtek 20.04.2017
Běh pro kuře - vystoupení + běh pátek 21.04.2017
12. ročník Slaný aerobic cup sobota 29.04.2017
19. ročník - KAMILA DANCE Duchcov sobota 06.05.2017
Dancemania cup Ústí nad Labem
 
sobota 20.05.2017
15. ročník - Chodovské Berušky 2017, Praha Chodov neděle 28.05.2017
Den dětí SVČ Most - vystoupení pátek 02.06.2017
Česko se hýbe - BRNO - finále ČR pátek 02.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2017 15. ročník soutěže neděle 11.6.2017
Soutěž, vystoupení den a datum konání doprava propozice, ostatní Dancemania cup Ústí nad Labem 
100,- Kč startovné/osoba + doprava 80,-/ osoba
sobota 11.03.2017

autobus

PROPOZICE
PRAVIDLA

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M,

Benedikt Most - vystoupení

sobota 18.03.2017

vlastní

děkujeme za krásná vystoupení s novými sestavami

Jarní pohár, Praha Chodov
100,- Kč startovné za osobu
sobota 01.04.2017

autobus

propozice
finální soupiska Jarní pohar 1.4.17
vysledky

10. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou 
120,- Kč startovné/osoba + doprava

sobota 08.04.2017

autobus

AMT 10 Obecne info
Souhrn_pravidel fin._AMT_10_rocnik
Harmonogram AE MINI 8.4.2017

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

16:00 - 17:00 hod.

úterý
11.04.2017

vlastní

sraz 15,45 Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále 
50,- Kč startovné/osoba + doprava
čtvrtek 20.04.2017 autobus

Pravidla-ČSH-2017
startovní listina Praha P.Mlyn 20.4
VÝSLEDKY ČSH - Praha Podvinný mlýn

Běh pro kuře - vystoupení + běh
17:00 - 18:00 hod.
pátek
21.04.2017
vlastní sraz 16,30 12. ročník Slaný aerobic cup
100,- Kč startovné/osoba + doprava sobota 29.04.2017 autobus

propozice-12.ročník Slaný
startovní listina
Časový harmonogram

19. ročník - KAMILA DANCE Duchcov
startovné 60,-Kč
sobota 06.05.2017 vlastní Propozice Kamila dance Duchcov Dancemania cup Ústí nad Labem II
100,- Kč startovné za osobu + doprava

  sobota 20.05.2017 autobus PROPOZICE-20.5.17 15. ročník - Chodovské Berušky 2016, Praha Chodov
130,- Kč startovné za osobu + doprava
neděle 28.05.2017 autobus propozice chodovske berusky Den dětí SVČ Most - vystoupení pátek
02.06.2017
vlastní   Česko se hýbe - BRNO - finále ČR
??,- Kč za osobu + doprava
pátek
02.06.2016
???   Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2017
15. ročník soutěže

startovné 100,- Kč neděle 11.6.2017
  vlastní

propozice MISS KOLEKTIV



Více zde: https://www.fitklubdm.cz/aerobik/souteze/

Soutěže a vystoupení 2016

Soutěž, vystoupení den a datum konání

Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M, Benedikt Most - vystoupení

sobota 19.03.2016

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

pátek 25.03.2016

9. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 16.04.2016

Česko se hýbe - Praha Petřiny - semifinále čtvrtek 21.04.2016
31. ročník JUNIOR AEROBIC MASTER CLASS - LITVÍNOV neděle 24.04.2016
11. ročník Slaný aerobic cup sobota 30.04.2016

Čarodějnice, SVČ Most - vystoupení

sobota 30.04.2016
Běh pro kuře  pátek 6.5.2016
Dancemania cup Ústí nad Labem neděle 15.05.2016
14. ročník - Chodovské Berušky 2016, Praha Chodov sobota 28.05.2016
Den dětí SVČ Most - vystoupení neděle 29.05.2016
Česko se hýbe - Praha - finále ČR pátek 03.06.2016
Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2016, 14. ročník soutěže neděle 12.06.2016

Soutěže a vystoupení 2015 

Soutěž, vystoupení den a datum konání
Večírek SVČ Most a FIT KLUBU D+M, Benedikt Most - vystoupení

sobota 28.03.2015

Velikonoční trhy, 1. náměstí - vystoupení

sobota 04.04.2015

Jarní běh pro kuře - vystoupení

pátek 17.04.2015

8. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou

sobota 18.04.2015
Akce pro klub seniorů - vystoupení Berušek  pondělí 20.04.2015

Mistrovství ČR Basket junioři - vystoupení - Sportovní hala Most

neděle 26.04.2015

Zápas Černých andělů - vystoupení - Sportovní hala Most

neděle 26.04.2015

Čarodějnice, SVČ Most - vystoupení

čtvrtek 30.04.2015

10. ročník Slaný aerobic cup

sobota 02.05.2015
Česko se hýbe - Most - semifinále čtvrtek 07.05.2015

Master classs Litvínov - soutěž jednotlivců

sobota 16.05.2015
Aerobic Cup Krupka sobota 23.05.2015

13. ročník - Chodovské Berušky 2015, Praha Chodov,

sobota 30.05.2015

Den dětí SVČ Most - vystoupení

neděle 31.05.2015

Česko se hýbe - Most - finále ČR

pátek 05.06.2015

Most - Miss kolektiv aerobik a pohyb 2015 13. ročník soutěže

neděle 07.06.2015

Magistrát města Mostu vystoupení

pondělí 15.06.2015

Zahradní párty - SVČ Most ukončení sezóny

úterý 16.06.2015

Mostík - Benedikt Most vystoupení

pátek 19.06.2015

 

Soutěže 2014

Soutěž den a datum konání
7. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou - pouze Sporťák sobota 06.04.2014
9. ročník Slaný aerobic cup sobota 03.05.2014
Ústí nad Labem - AEROBIC NORTH SHOW 2014 - zrušeno  
12. ročník - Chodovské Berušky 2014 neděle 24.05.2014
Česko se hýbe - Chomutov - semifinále - zrušeno  
Česko se hýbe - finále Praha pátek 06.06.2014
Aerobic Cup Krupka sobota 07.06.2014
Most - Miss kolektiv aerobik 2014 a Miss kolektiv pohyb 2014 sobota 08.06.2014

 

Soutěže 2013

Soutěž den a datum konání
6. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou
- rušíme, jako náhradní soutěž Česko se hýbe 25.5.2013 v Praze
sobota 06.04.2013
8. ročník Slaný aerobic cup sobota 04.05.2013
Ústí nad Labem - AEROBIC NORTH SHOW 2013 sobota 11.05.2013
Aerobic Cup Krupka sobota 18.05.2013
Česko se hýbe - Praha sobota 25.05.2013
11. ročník - Chodovské Berušky 2013 neděla 26.05.2013
Česko se hýbe - finále O2 aréna Praha sobota 01.06.2013
Most - Miss kolektiv aerobik 2013 a Miss kolektiv pohyb 2013 sobota 15.06.2013

 

Soutěže 2012

Soutěž

den a datum konání

Miss aerobik kolektiv 2012 - Most

neděla 10.06.2012

Chodovské Berušky -  Praha Chodov

sobota 26.05.2012

Aerobic Cup Krupka 2012 -  Krupka

sobota 19.05.2012

Ústí nad Labem - Aerobic North Show 2012

sobota 12.05.2012

Slaný

sobota 05.05.2012

5. ročník Aerobic Mini Teams Kralupy nad Vltavou                         

sobota 21.04.2012